سردرگمی زوج های جوان برای دریافت یارانه - یارانه و راهنمایی یارانه
X
تبلیغات
زولا
داستان آموزنده جدید, داستان بسیار زیبا, داستان جالب, داستان جدید

سردرگمی زوج های جوان برای دریافت یارانه

پنج‌شنبه 21 فروردین 1393

سردرگمی زوج های جوان برای دریافت یارانه


ای کاش دولت به جای صرف زمان برای تبلیغ انصراف از یارانه و همچنین تبلیغ انصراف دهندگان از یارانه و مصاحبه با آنها، تلاشی در جهت آگاه سازی مردم نسبت به ابعاد مختلف این اتفاق انجام می داد.

 در حالی که کمتر از یک روز به آغاز طرح ثبت نام و خود اظهاری یارانه ها مانده است، هنوز ابهامات فراوانی در زمینه دریافت یارانه باقی مانده است.

سرگردانی در نحوه جدا کردن یارانه ها برای زوج های جوانی که به تازگی مستقل شده اند و ارتباط این سیستم با سیستم گذشته پرسشی است که تا کنون پاسخ روشنی درباره آن دریافت نشده است.
   
خبرنگار فرهنگ نیوز در پی تماس های تلفنی مکرر با مراکز پلیس+10 و همچنین مراکز پیشخوان دولت به نتیجه مشخصی نرسید. این در حالی است که شماره ای ویژه نیز برای پاسخگویی به سؤالات مخاطبان در نظرگرفته نشده است.
 
همچنین در بخشی از فرم خوداظهاری موضوع درآمد خانواده مطرح شده است که مشخص نیست منظور درآمد سرپرست است یا درآمد کل خانواده. همچنین سؤالات دیگری که متأسفانه تا کنون بی جواب مانده است.
 
ای کاش دولت به جای صرف زمان برای تبلیغ انصراف از یارانه و همچنین تبلیغ انصراف دهندگان از یارانه و مصاحبه با آنها، تلاشی در جهت آگاه سازی مردم نسبت به ابعاد مختلف این اتفاق انجام می داد. موضوعی که با یک تحقیق میدانی می توان به بی اطلاعی اکثر مردم از ابعاد مختلف این جریان پی برد و با تدبیر دولت، امکان مشارکت مردم در این تصمیم گیری نیز بهتر فراهم می شد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.